У формуванні багатьох якостей майбутнього фахівця значну роль відіграє фізика і математика. Тому завдання школи зробити так, щоб освіта стала невід'ємною частиною культурного багажу будь-якої сучасної людини. .
16 березня учителями Гончар С. В. та Причко О. В. у 10 класі було проведено інтегрований захід: фізико- математичний турнір.
Проведення такого заходу формує в учнів інтерес до навчання, розвиває допитливість, логічне мислення, розширює загальноосвітній кругозір, формує уміння працювати в групі, допомагає виявити і розвити індивідуальні творчі здібності та нахили.
Альберт Ейнштейн (1879–1955)
Основним напрямом його досліджень були проблеми молекулярної фізики та термодинаміки, квантової властивості світла. Застосував ідеї про кванти для пояснення явища фотоефекту. Відкрив загальну теорію відносності.
Автор численних наукових праць. Був членом багатьох академій і наукових товариств, зокрема іноземним членом АН СРСР.
Цікаві факти про Енштейна
(за статтею сайту cikavo.net):
1. Чи знаєте ви, що будучи в школі, Ейнштейн був самою непересічною особистістю? Він не вчився на «відмінно», не схоплював швидко матеріал, загалом, не робив нічого такого, що могло б видавати його здібності. Більше того, перебуваючи в колі своїх однолітків, він замикався в собі і був мовчазним. За що, власне, його і не полюбили....
2. Чи знаєте ви, що у Ейнштейна в арсеналі робочих засобів, були лише ручка, папір, чорнило і трубка для куріння? Ні про яку лабораторію, ні якими колбами з хімічними рідинами він не володів. Казав, що лише те, що у нього є потрібно для того, щоб думати. Решта ж, за словами Альберта, йому заважало. ...
Адміністратор блогу видалив цей коментар.
ВідповістиВидалити